MEDICUS Agencja usług opiekuńczo – pielęgniarskich

80-464 Gdańsk, Kombatantów 5

503 650... 903więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

Iwona

Wspaniała obsługa ! Bardzo profesjonalna pomoc ze strony Pani Kasi oraz Pań opiekunek , które są pełne empatii , z wielkim sercem oraz poświęceń w opiece. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Medicus osobom w sytuacji potrzebującym pomocy w opiece nad starszymi członkami rodziny .

1

6

6
Małgorzata Latałowa

Korzystamy z pomocy firmy Medicus od 18 miesięcy. Jest to firma niezawodna i profesjonalna. Panie Opiekunki są empatyczne, cierpliwe i z szacunkiem odnoszą się do podopiecznych. Mamy do nich pełne zaufanie. Za pomoc i wsparcie w ostatnich dniach jesteśmy szczególnie wdzięczni Pani Salomei, która swoim spokojem, cierpliwością,serdecznością i dyspozycyjnością pomogła nam opanować sytuację po wypadku naszego ojca. Jesteśmy też wdzięczni Pani Katarzynie Dembs za życzliwość i profesjonalizm.

1

6

6
Marcin Burzyński

Pomoc p. Katarzyny Dembs, pomoc jej pracowniczek, jest nieoceniona. Profesjonalne podejście budzi szacunek i wdzięczność.

1

6

6
Justyna

Kontakt z agencją bez zarzutów, pełna współpraca i profesjonalizm, bardzo dziękuje za opiekę nad moją mama, nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo nam to pomogło, i jej...jeszcze raz dziękuje!

1

6

6
Małgorzata

Profesjonalna i troskliwa opieka. Bardzo dobry kontakt. Rodzaj opieki dopasowany do potrzeb podopiecznego. Cudowna opiekunka pani Jola. Firma godna polecenia.

1

6

6
Daniela

oceniam firmę jako profesjonalną ,dbającą o dobro pacjenta i wielkie wsparcie osób szukających pomocy dla ciężko chorych bliskich nam osób. Za to bardzo,bardzo dziękuję.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

80-464 Gdańsk,
Kombatantów 5

503 650... 903więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: opiekunkimedyczne.info


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 21:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd